به گزارش تبریزمن، کاظم شهریاری مدیررسانه ای تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن در خصوص خروجی جلسه هیئت مدیره گفت: با توجه به اینکه امیر قلعه نویی در نیم فصل دوم به تراکتورسازی آمد و توانست نتایج بهتری کسب کند و هوادارن نیز از بازی های تیم رضایت کامل را داشتند.

وی ادامه داد: هیئت مدیره نیز از عملکرد وی راضی بود و به خاطر ارائه بازی های زیبای از سوی تراکتور رأی مثبت را به عنوان سرمربی برای فصل آینده به امیر قلعه نویی داده است. لذا از آقای عباسی خواسته اند تا برنامه و لیست بازیکنان وی را گرفته تا برای جمع بندی نهایی در جلسه بعد برآورد هزینه کند.

شهریاری در پاسخ به این سوال که آیا با این که تراکتور زمان را در بازار داغ نقل و انتقالات از دست نمی دهد اظهار داشت: به نظر من کمی وقت را از دست داده ایم. ولی قطعا با بازیکنان مد نظر برای فصل آینده صحبت می شود. و تنها کار های بودجه بندی و تمدید قرارداد باقی می ماند که انشالله هفته آینده نیز این موضوع نهایی می شود.

طبق گفته عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی، در صورت نبود مشکل و تأیید نهایی برنامه های امیر قلعه نویی، ۱۶ خرداد قرارداد قلعه نویی تمدید خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :