آخرین وضعیت محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس در نقل و انتقالات به مساله روز فصل نقل و انتقالات تبدیل شده است و سوال این است که این بازیکن به کدام تیم می پیوندد، پرسپولیس یا تراکتورسازی؟

تبریزمن، سرویس ورزشی: پس از جداشدن محمد نوری از تیم مسیمیر قطر، که یک فصل ناموفقی را در این تیم قطری سپری کرد، پیشهناداتی از تیم های لیگ برتری داشت، که جدی ترین تیم هم گسترش فولاد تبریز بود که طبق صحبتهای فراز کمالوند و محمد نوری با تبریزمن، این موضوع مطرح شد که محمدرضا زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد با وی صحبتهایی مبنی بر آمدن نوری به گسترش که محمد نوری در پاسخ به زنوزی گفته است اگر با پرسپولیس قرارداد نبندم حتما به گسترش فولاد خواهم آمد.

کاپیتان سابق پرسپولیسی ها گزینه همشهری یعنی تراکتورسازی و امیرقلعه نویی نیز شد و امیر قلعه نویی در مصاحبه های اخیرش از علاقه وی به محمد نوری اشاره کرد که همین امر باعث شد فراز کمالوند از جذب این بازیکن منصرف شود.

محمد نوری که علاقه خاصی به تیم سابقش پرسپولیس دارد منتظر است تا نظر برانکو را جلب کند تا با پرسپولیسی ها قرارداد ببند و در صورت عدم بستن قرار داد با سرخپوشان پایتخت راهی تبریز شود.

شنیده ها از یک منبع موثق در تهران حاکی از این است که پرسپولیسی ها که تمایلی به تمدید قرداد خالقی فر نداشتند با وی تمدید کردند و با این تمدید جای محمد نوری در این تیم تنگ می شود چراکه سهمیه لیگ برتری آنها به پایان می رسد و نهایتها نمی توانند با نوری قرارداد امضا کنند.

پر شدن سهمیه لیگ برتری و همین تمدید قرارداد خالقی فر به مذاق هواداران پرسپولیس خوش نیامده و به مسئولان باشگاه گفته اند که با خالقی فر فسخ کرده و با نوری قرارداد ببندند.

خالقی فر که در تمرین دیروز شرکت کرده بود، همگان را بر این واداشت که این هافبک خیال جداشدن از پرسپولیس را ندارد، ولی صبح امروز خالقی فر به باشگاه پرسپولیس رفته و برای گرفتن رضایتنامه اش اقدام کرده که با نبودن طاهری در باشگاه دست خالی برگشته است.

حال با این همه تفاسیر می توان این استنباط را کرد که با فسخ قرارداد خالقی فر با پرسپولیس، محمد نوری همانند سید جلال حسینی نظر برانکو را جلب کرده و با پرسپولیس قرارداد ببند و خبری از محمد نوری در تراکتورسازی نیست ولی اگر این اتفاق نیفتد باید نوری را تراکتوری بدانیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :