آخرین بازیکنی که مد نظر برانکو ایوانکوویچ است در یکی از تیم های پرطرفدار بازی می کند و به اردوی تیم ملی هم دعوت شده است.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سرمربی پرسپولیس طبق فهرستی که به باشگاه داده تاکنون توانسته بازیکنان مد نظرش را در اختیار بگیرد اما هنوز یک بازیکن تاثیرگذار در فهرست او باقی مانده که برانکو او را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا می خواهد.

این بازیکن که در یکی از تیم های پرطرفدار بازی می کند و به اردوی تیم ملی دعوت شده است، هنوز باید چندماه دیگر از دوران سربازی اش را سپری کند و بعد از آن راهی پرسپولیس خواهد شد. این احتمال وجود دارد طی روزهای آینده مذاکرات پرسپولیس با این بازیکن به مراحل پایانی برسد و خبرش نهایی شود.

با این حال مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد ندارند تا زمان نهایی شدن این قرارداد نام این بازیکن را اعلام کنند، این بازیکن ملی پوش در صورت رسیدن به توافق نهایی با سرخپوشان بزرگترین خرید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات خواهد بود که از کیفیت فنی بالایی برخودار است.

شنیده های تبریزمن حاکی از آن است که پرسپولیسی ها از این بازیکن مجهول با عنوان “آخرین شکار” یاد می کنند، این بازیکن کسی نیست جز سروش رفیعی هافبک تراکتورسازی که پرسپولیسی ها قصد دارند وی را جذب کنند.

شائبه هایی بوجود آمده که این بازیکن حسین ماهینی مدافع تیم ملوان است که این بازیکن با پرسپولیس قرارداد دارد و تا دوماه دیگر خدمتش تمام می شود و به تیم پرسپولیس ملحق خواهد شد، با این تفاسیر آخرین شکار پرسپولیسی ها سروش رفیعی است.

این را نیز باید خاطر نشان کرد زمان اتمام خدمت سربازی سروش رفیعی پایان لیگ شانزدهم می باشد و بعد از پایان خدمتش بازیکن آزاد محسوب می شود.

حال باید دید مسئولان تراکتورسازی و شخص امیر قلعه نویی و خود سروش رفیعی به این انتقال راضی هستند یا خیر؟ و اینکه آیا روش رفیعی که تا پایان لیگ شانزدهم در تراکتورسازی باید حضور داشته باشد چگونه پرسپولیسی ها با وی مذاکره می کنند؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :