بارش باران از دقایقی پیش آسمان تمامی نقاط شهر تبریز را در برگرفته و ابرهای باران زا شهر تبریز را در محاصره خود قرار دادند و بارش های رگباری شدید همراه با صاعقه و تگرگ، تمامی نواحی مختلف استان و شهر تبریز را فراگرفته است و احتمال وجود سیل در مسیل ها وجود دارد.

تبریزمن ،سرویس اجتماعی: آسمان استان از شامگاه روز گذشته شاهد حضور ابرهای متراکم بوده و مردم شهرستان های استان بویژه تبریز صبح امروز با آسمانی پوشیده از ابرهای خاکستری شروع کردند تا امیدواری به بارش باران در روزهای پایانی هفته و آخرین روزهای فصل بهار بیش از پیش تقویت شود.

در همین راستا اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از احتمال بالای بارش های رگباری شدید و وقوع صاعقه و تگرگ در نواحی مستعد این استان خبر داده و و آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیل در مسیل ها را دور از انتظار ندانسته است.

همچنین این اداره کل وزش باد شدید و مخرب را برای فردا پیش بینی کرده و نسبت به انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از بروز خسارت های احتمالی در نتیجه این وضعیت آب و هوایی هشدار داده است.

این رویداد از دقایقی پیش آسمان تمامی نقاط شهر تبریز را در برگرفته و ابرهای باران زا شهر تبریز را در محاصره خود قرار دادند و بارش های رگباری شدید همراه با صاعقه و تگرگ، تمامی نواحی مختلف استان و شهر تبریز را فراگرفته است و احتمال وجود سیل و آبگرفتگی معابر وجود دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :