محمد ابراهیمی، یکی از ستاره های بی چون و چرای فصل گذشته رقابت های لیگ برتر بود که برای درخشش در فصل آینده مسابقات به تیم تراکتورسازی بازگشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: هواداران تراکتورسازی ترکیب این فصل خود را محبوب ترین تراکتور تاریخ می نامند. حضور بازیکنانی چون کرار، ادینهو، کیانی و شاید از همه جذاب تر، محمد ابراهیمی از اصلی ترین دلایل این عنوان است. تمرین روز گذشته سرخپوشان با حضور نزدیک به ۵ هزار نفر از سرخپوشان برگزار شد، تعداد تماشاگری که شاید برخی از تیم های لیگ برتری، در حساس ترین بازی های فصل شان نیز نمی توانند به استادیوم بکشانند.

این همه انگیزه و امید برای شروع فصل جدید، حاصل جذب بازیکنان صاحب نام و محبوبی است که نوید یک فصل موفقیت آمیز را به هواداران می دهد.

از طرف دیگر F14 تراکتوری ها نیز امیدهای زیادی برای درخشش در فصل پیش رو دارد. با به ثمر رساندن یازده گل، محمد ابراهیمی یکی از عوامل اصلی نتیجه گیری خوب تیم گسترش فولاد در فصل گذشته بود که با ضربات سه امتیازی خود، در بازی های زیادی به کمک تیمش آمد. به ثمر رساندن ۵ گل در دو هفته مقابل تیم های راه آهن و ذوب آهن اوج کار او بود که باعث شد بار دیگر توجه هواداران تراکتور به عملکرد او جلب شود.

زمزمه هایی نیز از پیشنهادات سایر تیم ها، همچون سرخابی های پایتخت برای این بازیکن به گوش می رسید اما ابراهیمی سرانجام تصمیم گرفت که به خانه برگردد و این بار با انگیزه ، اعتماد به نفس و تجربه بیشتری پیراهن تیم محبوب خود را به تن کند.

یکی دو فصل آخر حضور ابراهیمی در تراکتور، با افت بدنی و آمار گلزنی او همراه بود، اما در حال حاضر بهترین موقعیت برای او فراهم شده است تا در کنار مجموعه ای از بهترین بازیکنان شاغل در فوتبال ایران، سالی به یادماندنی در دفتر خاطرات خود و هواداران به ثبت رساند.

هوادارانی که در تمرینات چند روزه اخیر تراکتور در کمپ اختصاصی باشگاه حاضر بودند، همگی از انگیزه بالا و حرکات تکنیکی ابراهیمی به وجد آمده و امیدواری زیادی نسبت به او برای فصل آینده داشتند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا محمد ابراهیمی در بازگشت دوباره خود به ترکیب سرخپوشان، خواهد توانست مثل فصل گذشته در گسترش فولاد، موثر و گلزن ظاهر شود یا نه…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :