سید محسن حسینی بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص شرایط تیم برای شروع لیگ گفت: اردوی ۱۲ روزه خوبی در ترکیه پشت سر گذاشتیم. در این اردو کادر فنی سه بازی تدارکاتی که بسیار هم مفید بود در نظر گرفته بودند. خوشبختانه برنامه ریزی های انجام شده بدون کم و کاستی پیگیری شد و بازیکنان به آمادگی اولیه رسیدند.

سرویس ورزشی تبریزمن، وی ادامه داد: با توجه به خرید های صورت گرفته، مثل همیشه تیم خوبی توسط آقای کمالوند برای لیگ ۹۶ بسته شده است. بعد از استراحت کوتاهی، خود را برای بازی های جام مدافعان حرم بابل آماده خواهیم کرد تا قبل از شروع مسابقات خود را در این رقابت ها محک بزنیم.

مدافع آبی پوشان در خصوص حضور سه تیم از استان در لیگ برتر اظهار داشت: آذربایجان پتانسیل این را داشت که سه تیم در لیگ برتر داشته باشد و این موضوع را قبلا نیز نشان داده بود. خوشبحال مردم و فوتبال دوستانش که سه تیم در لیگ برتر خواهند داشت.

وی بیان کرد: به نظر من امسال هواداران تبریز لیگ متفاوتی را شاهد خواهند بود. چرا که هر هفته یک تیم در تبریز بازی خواهد داشت و در راستای حضور این سه تیم در لیگ برتر، از مردم و هواداران می خواهم تراکتورسازی، ماشین سازی که یکی از تیم های فدیمی کشور است و گسترش فولاد را تنها نگذارند و با حضور خود حمایت کنند.

حسینی افزود: امیدواریم با تدابیری که کادر فنی برای این چند روز باقی مانده در نظر گرفته است، بتوانیم خود را آماده شروعی طوفانی کنیم و در کنار تراکتورسازی و ماشین سازی نتایجی لایق این شهر و گسترش فولاد کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :