به گزارش تبریزمن، محمد نصرتی بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز در گفتگو با تبریزمن، در خصوص خرید های این تیم برای فصل جدید به خبرنگار تبریزمن گفت: به نظر من با توجه به جدایی بازیکنان از تیم و نیازی که در برخی از خطوط داشتیم، با خرید های این فصل تا حدودی این موضوعات جبران شده اند. در خطوط دروازه بان، هافبک، دفاع و فوروارد بازیکنان خوبی جذب شده است که امیداریم امسال شاهد بازی های زیباتری از گسترش فولاد باشید.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه نمی توانم تمرینات تحت فشار را انجام دهم، به همین دلیل به اردوی ترکیه نرفتم و در تبریز به صورت اختصاصی تمریناتم را ادامه دادم. انشالله اگر شرایط به همین شکل ادامه داشته باشد تا یک ماه دیگر می توانم در شرایط مسابقه باشم.

نصرتی اظهار داشت: استان آذربایجان شرقی پتانسیل داشتن سه تیم در لیگ برتر را دارد. ولی مسئولین باید زیر ساخت ها و امکانات سخت افزاری را برای تماشاگران و تیم ها فراهم کنند. استادیوم های مجهز و بزرگ تری برای این شهر و استان لازم است چرا که مردمان فوتبال دوستی داشته و استقبال پرشوری از بازی ها دارند.

وی در پایان تصریح کرد: در بازی های اواخر فصل گذشته، هواداران استقبال بسیار خوبی از بازی ها داشتند. امیدواریم امسال نیز با حضور خود گسترش فولاد را تنها نگذارند چرا که حضور آنها نه تنها دل ما بازیکنان و کادر فنی بلکه دل سرمایه گذار و مسئولین باشگاه را هم شاد می کند. ما نیز نماینده این استان هستیم و قطعا با حضور پرشور طرفدارانمان می توانیم از اعتبار فوتبال این استان دفاع کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :