مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) گفت: دنبال تأمین اعتبار برای نصب ۲۵ هزار صندلی شکسته شده هستیم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: حبیب مقصودی مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت چمن ورزشگاه برای انجام بازی ها گفت: با توجه به اینکه تمام کارهای چمن و زیرساخت آن به عهده ما نمی باشد، آخرین اخبار و روند تغییرات را از آقای درستکار نماینده شرکت توسعه اماکن ورزشی در تبریز پیگیر باشید، چرا که آنها به ما قول داده اند طی مدت زمان تعیین شده چمن ورزشگاه را تحویل دهند.

وی در خصوص حضور مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در تبریز اظهار داشت: قطعا حضور آقای مدبر در تبریز تأثیرات زیادی خواهد داشت، چرا که باعث تسریع انجام پروژه می شود.  مضاف بر اینکه ما هم اکنون به بیش از ۲۵ هزار صندلی احتیاج داریم تا نواقصات سکو ها را برطرف کنیم، به همین دلیل آمدن ها به تبریز ارزشمند است.

مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) تصریح کرد: همچنین علاوه بر چمن و سکو های ورزشگاه، استخر قهرمانی و چند پروزه دیگر که در حالت مسکوت قرار دارند، خواهش خواهیم کرد تا در روند رو به رشد این بخش ها نیز به ما کمک کنند.

وی اظهار داشت: صندلی هایی که در بازی نفت توسط برخی از تماشاگر نما ها شکسته شد، همچنان برایمان مشکل ساز است و به دنبال حل مشکل و تأمین اعتبار هستیم تا بتوانیم صندلی ها را نصب کنیم.

مقصودی بیان کرد: بعد از پایان فصل، اقداماتی در راستای رفاه هواداران در ورزشگاه یادگار امام انجام داده ایم. از جمله این اقدامات می توان به مسیر گشایی ها و بهبود وضعیت راه های منتهی به استادیوم اشاره کرد. همچنین رختکن های تیم میزبان و میهمان که سال ها بود تغییراتی نداشت، با آخرین متد روز دنیا بازسازی شده اند.

وی در خصوص درخواست هواداران برای فروش آنلاین بلیط در فصل جدید و انتخاب سکو و صندلی مورد نظر توضیح داد: این مورد باید طی جلسات مختلف و با حضور کارشناسان بررسی شود. چرا که در تبریز برخی از سکو ها تشویق های پرشور ۹۰ دقیقه ای صورت می گیرد و به همین دلیل باید فروش بلیط آنلاین با امکان انتخاب صندلی یا سکو به صورت دقیق مورد بررسی شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :