سرپرست گسترش فولاد گفت: قطعا امسال با توجه به حضور سه تیم قدرتمند گسترش فولاد، تراکتورسازی و ماشین سازی در لیگ برتر فوتبال کشور، اوج شکوفایی فوتبال آذربایجان خواهد بود.

تبریزمن، سرویس ورزشی: حسن آذرنیا سرپرست تیم گسترش فولاد تبریز در گفتگو با تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت تیم برای فصل جدید رقابت های فوتبال گفت: از هشت تیر طبق برنامه از پیش تعیین شده به اردوی ترکیه سفر کردیم که سه بازی تدارکاتی بسیار خوبی نیز انجام دادیم تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ تر شوند.

وی ادامه داد: تمام برنامه هایی که پیش بینی شده بود تحقق پیدا کرد و بعد از اتمام اردو راهی تهران شدیم تا بازیکنان تست پزشکی را انجام دهند و دیروز نیز راهی بابل شدیم. جلسه هماهنگی و قرعه کشی رقابت های چهارجانبه شهدای مدافع حرم نیز برگزار شد که بر این اساس عصر امروز از ساعت ۱۶٫۳۰ به مصاف سپاهان خواهیم رفت.

آذرنیا در خصوص خرید های جدید گسترش فولاد اظهار داشت: تمامی خرید ها طبق هماهنگی و اعلام نیازی که از سوی کادر فنی شده بود صورت گرفته است. فکر کنم با پیوستن مهاجم برزیلی به تیم شاهد گسترش فولاد قدرتمندی خواهیم شد.

سرپرست گسترش فولاد در خصوص حضور سه تیم از استان در لیگ برتر تصریح کرد: قطعا امسال اوج شکوفایی فوتبال آذربایجان خواهد بود. چرا که با حضور سه تیم قدرتمند گسترش فولاد، تراکتورسازی و ماشین سازی رقابت های زیبایی شاهد می شوید و حضور این سه تیم برای باشگاه ها و در نهایت فوتبال استان مفید خواهد بود و انشالله هر سه تیم شایستگی های خود را به عنوان نماینده استان آذربایجان نشان دهند.

وی در خصوص انجام شدن بازی های تراکتورسازی در بنیان دیزل افزود: اطلاعی از این موضوع ندارم ولی فکر نکنم بازی های تراکتور در بنیان دیزل انجام شود. چرا که گنجایش سکو ها کمتر از ده هزار نفر می باشد و با توجه به استقبال مردم فکر کنم محدودیت سکو ها مانع برگزاری بازی تراکتور در بنیان دیزل باشد. در نهایت باید بگویم که اگر هم صحبت هایی در این خصوص بین مسئولین انجام شده باشد من در جریان آن نیستم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :