بازیکن گسترش فولاد اظهار داشت: هر سه تیم حاضر در لیگ برتر به همراه مردم استان متحد شوند قطعا امسال پر افتخار ترین سال فوتبال آذربایجان را رقم خواهیم زد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مصطفی اکرامی یکی از بازیکنان قدیمی استان که سابقه حضور در تیم تراکتورسازی را نیز در کارنامه خود دارد، بعد از تمدید قراردادش با گسترش فولاد برای یکسال دیگر، گفتگویی با خبرنگار تبریزمن، انجام داده است که در ادامه می خوانید.

اکرامی در خصوص تمدیدش با گسترش فولاد گفت: چند روز پیش از باشگاه تماس صورت گرفت، بعد از توافقات نهایی قراردادم را تمدید کردم و برای یکسال دیگر در خدمت مردم خوب تبریز و آذربایجان خواهم بود و از اینکه برای نهمین سال متوالی در تبریز ماندم خوشحالم.

وی ادامه داد: برای چهارمین سال است که در گسترش فولاد توپ خواهم زد و امیدوارم بتوانیم سال بسیار خوبی برای این تیم و فوتبال آذربایجان رقم بزنیم.

مدافع خوش اخلاق آبی ها در خصوص خریدهای این فصل تیمش بیان کرد: با توجه به اینکه قراردادم را به تازگی با تیم تمدید کردم، چند هفته ای بود که در کنا تیم حضور نداشتم ولی خوب شناختی که از بازیکنان دارم، یار کلیدی تیمشان بودند و تنها نکته ای که باقی مانده است هماهنگی بین بازیکنان مورد نیاز است که این موضوع نیز توسط کادر فنی خوب و باتجربه ای که در اختیار داریم صورت خواهد گرفت و انشالله بتوانیم قوی ترین تیم گسترش فولاد را امسال روانه میدان کنیم.

وی در پاسخ به اینکه، عدم حضور در اردوی ترکیه باعث دور ماندن از ترکیب اصلی می شود یا نه توضیح داد: بعد از چند سال بازی، یاد گرفته ام که چطور بدنم را آماده نگه دارم. قطعا فوتبال یک بازی تیمی است و هر چقدر که در کنار تیم باشم می توانم عملکرد بهتری داشته باشم. همچنین خوشبختانه آقای کمالوند و من به افکار یکدیگر آشنا هستیم و در هفته های آینده سعی خواهم کرد در تمرینات خوب ظاهر شده و با تیم هماهنگ شوم.

اکرامی گفت: اگر هر سه تیم حاضر در لیگ برتر به همراه مردم استان متحد شوند قطعا امسال پر افتخار ترین سال فوتبال آذربایجان را رقم خواهیم زد. امیدوارم در پایان لیگ نیز هر سه تیم رتبه های بهتری کسب کنند تا مردم و هواداران خوشحال شوند.

وی در پایان در خصوص خرید های تراکتورسازی و ماشین سازی تصریح کرد: سردار آجرلو و قلعه نویی کارنامه مشخصی دارند و با توجه به تجربه کسب شده توانستند با توجه به نیازشان بازیکنان بزرگی به تیم جذب کنند همچنین این تیم از پشتوانه بزرگی به نام هوادار برخوردار است. ماشین سازی نیز قدیمی ترین تیم شمالغرب کشور به سرمربی گری رسول خطیبی توانسته است نیاز های خود را با خرید بازیکنان خوبی رفع کند ولی در نهایت تیمی موفق است که همانند استقلال خوزستان از هماهنگی و درک تیمی بالا برخوردار باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :