مدافع ماشین سازی گفت: بازیکنان بسیار خوبی جذب شده و می توان گفت با خریدهای امسال به آینده تیم خوش بین هستم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مهدی قریشی مدافع تیم ماشین سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: ابتدا جا دارد از کادر فنی و مسئولین باشگاه بابت تدارک دیدن اردوی خوب گرجستان تشکر کنم. خوشبختانه در این اردو بازی های دوستانه خوبی در نظر گرفته شده بود که توانست به هماهنگی و آمادگی بازیکنان کمک کند.

وی ادامه داد: بعد از بازگشت به تبریز، تمرینات خود را در زمین چمن راه آهن آغاز کرده ایم. با توجه به زمانی که به شروع مسابقات باقی مانده است، قطعا کادر فنی در این مدت برنامه هایی برای آمادگی هرچه بیشتر تیم در لیگ در نظر خواهد گرفت.

قریشی در خصوص خرید های امسال ادامه داد: بازیکنان بسیار خوبی جذب شده و می توان گفت با خریدهای امسال به آینده تیم خوش بین هستم. رسول خطیبی با توجه به نیازهایش بهترین های لیگ را به تیم جذب کرده است.

وی در خصوص بازی اول ماشین سازی اظهار داشت: بازی اول ما با تیم فولاد خوزستان در اهواز می باشد. با توجه به هوای بسیار گرم اهواز قطعا بازی سختی خواهیم داشت. ولی با این حال ما برای برد به آنجا سفر خواهیم کرد و به تمام دیدار های خود با چشم سه امتیاز نگاه می کنیم.

مدافع ماشین سازی در پایان ضمن تشکر از هواداران این تیم بیان کرد: جا دارد از تک تک هوادارانمان تشکر کنم. آنها علاوه بر حمایتی که سال گذشته از تیم داشتند، امسال نیز با حضور در تمرینات تیم تنهایمان نمی گذارند و همین موضوع نیز روحیه و انرژی مضاعفی به ما می دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :