سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز عنوان کرد: در نظر داریم نقاط ضعفی که فصل گذشته داشتیم، امسال با جذب چند بازیکن آنها را برطرف کنیم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت این تیم برای شروع مسابقات لیگ برتر گفت: باتوجه به اینکه نتایج فصل گذشته تیم قابل قبول بود، سعی کردیم قرارداد بازیکنانی که از عملکرد آنها رضایت داشتیم را تمدید کنیم.

وی ادامه داد: برای امسال نیز فعلا بهبودی و سرعتی زن تیم مشهد را نیز به عنوان بازیکن خارجی جذب تیم کرده ایم. همچنین در نظر داریم نقاط ضعفی که فصل گذشته داشتیم، امسال با جذب چند بازیکن آنها را برطرف کنیم.

بناکار اظهار داشت: امیدوارم باتوجه به سیاستی که باشگاه امسال در نظر گرفت و بودجه تیم والیبال را نسبت به سال گذشته افزایش نداد، تیمی در حد نام این باشگاه و استان آماده مسابقات کنیم.

وی در خصوص رقبایشان در این دوره از رقابتها بیان کرد: مسابقات فصل گذشته از نظر کیفی در حد بالایی بود و از اول مشخص نبود که کدام تیم قهرمان می شود. دیدید که تیم پر مهره کاله جزو هشت تیم نشد. امسال نیز چند تیم باتوجه به بودجه بالایی که داشتند توانستند بازیکنان ملی پوش را جذب کنند که قطعا رقابت با آنها سخت خواهد بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز افزود: بانک سرمایه، شهرداری ارومیه و پیکان با بودجه های بالای ۱۰ میلیارد در مسابقات شرکت می کنند که برابری با آنها سخت خواهد بود. ولی با این حال امیدوارم بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

وی گفت: سیاست گذاری که باشگاه دارد، قصد داریم با اضافه کردن چند بازیکن بومی و سه بازیکن ملی پوش جوانان که اهل تبریز هستند، به رونق والیبال کمک کرده و بتوانیم مقام خوبی برای شهرداری کسب کنیم. در ورزش حرفه ای علاوه بر کسب نتیجه، به بومی گرایی نیز باید توجه ویژه ای داشت.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :