مدافع خوش اخلاق تیم ماشین سازی تبریز اظهار داشت: آرزوی موفقیت هر سه تیم فوتبال آذربایجان در لیگ برتر را دارم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سعید مهدی پور مدافع تیم ماشین سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت این تیم برای شروع مسابقات لیگ برتر گفت: کادر فنی دو اردوی سرعین و گرجستان را در نظر گرفته بود که مسئولین باشگاه و تیم با فراهم کردن شرایط هر دوی آنها را برگزار کردیم. با پیوستن نفرات جدید به تیم، و برگزاری چند بازی دوستانه در اردو گرجستان، تا حدودی به آمادگی و هماهنگی رسیده ایم.

وی ادامه داد: کادر فنی با توجه به نیاز هایی که داشت، بازیکنان مد نظر را به تیم جذب کرده است. می توان گفت یکی از بهترین تیم های لیگ امسال خواهیم بود و امیدوارم بتوانیم با کسب نتایج بهتر دل هواداران و مردم آذربایجان را شاد کنیم و نماینده شایسته ای برای استان باشیم.

مهدی پور در خصوص بازی اول و قرعه کشی لیگ بیان کرد: اگر بخواهیم رتبه خوبی داشته باشیم باید از همین ابتدای کار سه امتیاز بازی ها را کسب کرد. همه تیم ها قوی هستند و به هر بازی با چشم پیروزی نگاه می کنیم. بازی اول در شرایط سختی برگزار خواهد شد که امیدواریم لیگ را با برد استارت بزنیم.

وی در پایان عنوان کرد: جا دارد بار دیگر از هواداران و فوتبال دوستان استان که فصل گذشته تنهایمان نگذاشتند و با حضور خود روحیه و انرژی چند برابری به ما دادند تشکر کنم و آرزوی موفقیت هر سه تیم فوتبال آذربایجان در لیگ برتر را دارم و انشالله با حمایت طرفدارانمان رتبه ای در حد نام ماشین سازی کسب کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :