مربی بدنساز تیم تراکتورسازی اظهار داشت: در بازی اول برای کسب سه امتیاز صف آرایی خواهیم کرد و تشنبه مسابقه هستیم.

تبریزمن، سرویس ورزشی: بیاض پورممی مربی بدنساز تیم تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت تیم برای شروع مسابقات گفت: خدا را شکر، اردوی بسیار خوبی در تهران پشت سر گذاشتیم و اهدافی که در این اردو مد نظر داشتیم تا حدودی به آنها رسیدیم و برای اینکه بتوانیم وارد شرایط مسابقه شویم چند بازی دوستانه نیز انجام دادیم که بسیار امیدوار کننده بود.

وی ادامه داد: با لطف خدا انشالله مسابقات امسال را قدرتمند و با آمادگی و هماهنگی بسیار بالایی شروع خواهیم کرد. بازیکنان به شرایط آرمانی خود رسیده اند و کاملا به اهدافی که در دوره بدنسازی به آنها فکر می کردیم، رسیده ایم و قطعا در چند روز باقی مانده نیز هدمان این خواهد بود که بازیکنان را کاملا در شرایط مسابقه قرار دهیم.

پورممی در خصوص فشار تمرینات و مصدومیت بازیکنان بیان کرد: به جز سینا عشوری هیچ بازیکنی نداریم که آسیب دیده باشد. عشوری در تمرینات برخوردی داشت که مصدوم شد و غیر از وی هیچ بازیکنی نداشتیم که به دلیل مصدومیت تمرین نکرده باشد.

وی افزود: این موضوعات صحبت های برخی ها هستند که می خواهند تیم را به حاشیه بکشند. بازیکنان با نشاط بسیار بالایی در تمرینات حضور دارند و خدارا شکر دوره بدنسازی را با سلامتی به پایان رساندیم.

مربی بدنساز سرخ پوشان عنوان کرد: با توجه به اینکه بازیکنان از آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستند، قطعا در بازی اولین نیز قدرتمند وارد میدان شده و برای کسب سه امتیاز صف آرایی خواهیم کرد و تشنبه مسابقه هستیم.

وی در پایان صحبت های خود با اشاره به نقش بسیار زیاد هواداران توضیح داد: جا دارد بار دیگر از تک تک هوادارانمان و فوتبال دوستان استان تشکر و قدردانی کنم. چرا که همیشه با حضور و حمایت های خود تیم محبوبشان را تنها نگذاشته اند. قطعا امسال نیز آنها نقش بسیار مهمی خواهند داشت و امیدوارم تراکتورسازی، ماشین سازی و گسترش فولاد سه نماینده استان را در این دوره از رقابت ها تنها نگذارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :