هافبک تراکتورسازی گفت: امسال فقط با قهرمانی می توان مردم آذربایجان را راضی کرد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: سینا عشوری بازیکن تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، گفت : واقعا جای تاسف دارد که تیمی مثل تراکتور با این همه هوادار، ورزشگاهی برای بازی نداشته باشد.

وی سپس گفت : وضعیتم پس از مصدومیت، بهتر است و روز به روز با تمرین‌های متعدد، به روز های خوب برمیگردم. جای دارد از زحمات دکتر صادقی تشکر کنم که تلاش زیادی برای رسیدن من انجام میدهد.

عشوری در پاسخ به زمان رسیدن خودش به مسابقات لیگ گفت : من قطعا دو هفته‌ی اول را نخواهم رسید. انشاالله اگر بتوانم و شرایطم برای بازی مساعد باشد، از هفته‌ی سوم در خدمت تیم خواهم بود.

سینا عشوری

عشوری مشکل ورزشگاه را چنین تفسیر کرد : به نظر من جای تاسف دارد. اینکه تیمی مثل تراکتور و شهر تبریز، اینقدر طرفدار داشته باشد و ما نتوانیم از اول فصل از حمایت هوادارنمان بهره مند شویم. مخصوصا این فصل که به نظر من، لیگ بسیار حساس و فشرده است. امسال که این مشکل برای تراکتور پیش آمد ولی امیدوارم دیگر چنین شرایطی برای تیم های تبریزی پیش نیاید. چون این شرایط در شان و شخصیت هواداران تراکتور نیست.

بازیکن تراکتور در مورد مقایسه‌ی آمادگی این فصل و فصل گذشته‌اش گفت : آمادگی‌ام در فصل گذشته، خیلی خوب بود ولی متاسفانه سر یک اتفاق، این مصدومیت گریبان گیر من شد.

عشوری در پاسخ به سوال آخر خبرنگار تبریزمن که هدفگذاریشان در لیگ رتبه چندم است، گفت : من نمیدانم اسال چندم میشویم ولی این را میدانم که امسال فقط با قهرمانی میتوان مردم آذربایجان را راضی کرد و تمام تلاشمان را برای رسیدن به این مهم خواهیم کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :