شهرتی فر اظهار داشت: جایگاه تماشاگران باغشمال به هیچ وجه صلاح نیست و به همین دلیل نیز این موضوع منتفی اعلام می شود.

تبریزمن، سرویس ورزشی: رحیم شهرتی فر فرماندار تبریز در گفتگو با تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه میزبانی تراکتورسازی در مسابقات لیگ برتر گفت: تراکتورسازی چرا در ورزشگاه اختصاصی خود میزبانی نمی کند؟ چرا از هفته های گذشته به فکر بازسازی و مرمت این مجموعه نبود؟ این سوال هایی است که باید مسئولین باشگاه تراکتور پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: امروز تیمی از ترکیب، نظام مهندسی، دفتر فنی استانداری و ورزش و جوانان مجددا برای بازدید از استادیوم باغشمال فرستادیم تا شاید نویدی بدهند برای آماده سازی این ورزشگاه برای بازی اول تراکتورسازی، متأسفانه نظر فنی آنها این شد که جایگاه تماشاگران باغشمال به هیچ وجه صلاح نیست و به همین دلیل نیز این موضوع منتفی اعلام می شود.

فرماندار تبریز بیان کرد: هم اکنون دو ورزشگاه اختصاصی تراکتور و بنیان دیزل گزینه های باقی مانده است که مسئولین باشگاه تراکتورسازی اگر وارد مذاکره جدی با مسئولان گسترش فولاد شوند می توانند در این استادیوم بازی کنند در غیر اینصورت می توانند در ورزشگاه اختصاصی میزبانی کنند.

وی در خصوص امنیت ورزشگاه بنیان دیزل گسترش فولاد توضیح داد: اگر باشگاه گسترش فولاد و تراکتورسازی با یکدیگر به توافق برسند، مسائل امنیتی بنیان دیزل را ما تأمین می کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :