دوشنبه ۲۶ آذر, ۱۳۹۷

مقالات مرتبط

داخل پاساژ امیرنوی تبریز کماکان مملو از جمعیت! ۲۵ آذر, ۱۳۹۷ برهم زدن نظم مراسم سخنرانی روز دانشجو، از قبل برنامه ریزی شده بود! ۱۸ آذر, ۱۳۹۷ رویکرد دولت و مجلس، تقویت و توسعه بخش خصوصی کشور است ۱۶ آذر, ۱۳۹۷ فروش هر دلار در زیر باران؛ ۱۰ هزار و ۳۵۰ تومان ۱۵ آذر, ۱۳۹۷ ۱۵ میلیارد یورو گم شد! ۱۳ آذر, ۱۳۹۷ بارش باران، قیمت دلار را سیلابی کرد/ تداوم اصرار دلالان بر خرید ارز شهروندان! ۱۰ آذر, ۱۳۹۷ فضای بدون التهاب و آرام در بازار ارز تبریز/ تجمعات دلارفروشان به خیابان دارائی بازگشته است ۰۸ آذر, ۱۳۹۷ دلار پایین آمد اما چرا قیمت‌ها بالا مانده‌اند؟ ۰۸ آذر, ۱۳۹۷
نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. 1

  بيطرف

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از مرند، مجید خدابخش عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان مرند با اشاره به اینکه جابجایی مدیران امری طبیعی است اظهار داشت: فرصت خدمت به این مردم را باید غنیمت شمرد و این مسئولیت نعمتی است که یقیناً باید برای آن پاسخگو بود.

  وی افزود: هنوز کاروان شهدا ادامه دارد و آذربایجان باز هم شهید دیگری تقدیم اسلام کرد که وجود هزاران شهید و جانباز و ایثارگر مسئولیت ما را سخت می‌کند.

  استاندار آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: شهرستان مرند یکی از شهرستان‌های ویژه استان و مهم به دلیل مسیر جغرافیایی است که فرماندار شهرستان مرند می‌تواند با ایجاد زمینه‌های تعامل بین جناح‌های مختلف سیاسی و دعوت از نخبگان این شهرستان ، مسیر ترقی شهرستان مرند به دلیل قرارگیری در مسیر ترازیت کالا را فراهم سازد.

  خدا بخش در ادامه ابراز کرد: تمامی مسئولین ادارت و به خصوص فرمانداران هر شهرستان باید در سال جاری تمام توان خود در جهت حل مشکلات اقتصادی کارخانجات به کار گیرند تا شاهد اشتغال حداکثری جوانان در سطح استان باشیم.

  محمد حسن نژاد نیز در این جلسه با توصیف ویژگی‌های داود گرشاسبی به عنوان فرماندار جدید مرند اظهار داشت: کار کردن در مرند انرژی زیادی می‌خواهد و با جاهای دیگر فرق می‌کند.

  وی با انتقاد از برخی حاشیه سازان در این شهرستان تصریح کرد: مسئول اعلام می‌کنند که در بحث انتقال آب ارس به دشت‌های مرند کلی کار شده و در چند سال اخیر چندین برابر گذشته اعتبار آمده است اما عده‌ای معلوم الحال مدام در جامعه شایعه درست می‌کنند که کاری انجام نشده است که این افراد جو بدی درست کرده و آرامش روحی روانی مردم را دچار تشویش می‌کنند.

  نماینده مردم مرند وجلفا در مجلس در ادامه ابراز کرد: پروژه‌هایی در سطح شهر هستند که با عدم اتمام و رفع مشکل آن‌ها، هر روز کلی هزینه به بیت المال تحمیل می‌شود که شورای شهر و شهرداری باید خیلی جدی نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند.

  حجت الاسلام هادوی نیز در این جلسه اظهار داشت: هدف از حکومت‌ها این است که بشر را به اهداف متعالی برساند و پیامبران الهی آمده‌اند تا خدا را بندگی کرده و سایر بندگان را به سوی خدا سوق بدهند.

  امام جمعه بخش یامچی شهرستان مرند با تاکید بر ضرور اتحاد و نقش همدلی در پیشبرد امور افزود: سفارش می‌کنیم مسئولین از افراد توانمند و دلسوز در بخش‌های مختلف استفاده شود.

  داود گرشاسبی نیز در این جلسه اظهار داشت: اهل تضاد و مجادله نیستم و از امروز تضاد و مجادله در مرند تعطیل است.

  وی با تاکید بر ضرورت همدلی و هم افزایی در رسیدن به موفقیت یادآور شد: بی شک دریک بستر امن و آرامش روانی می‌توان توسعه را شکل داد و برای بنده تفکر چپ و راست مهم نیست بلکه از هرکسی که خیری به مردم برساند حمایت کرده و در خدمت آرمان‌های شهدا خواهیم بود.

  فرماندار جدید مرند در پایان گفت:از تمام پتانسیل‌های شهرستان برای پیشرفت منطقه استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم هرچه بیشتر در خدمت مردم عزیز باشیم.

  گفتنی است در این جلسه از ۲۰ ماه خدمت علیار راستگو در مرند تقدیر و داود گرشاسبی به عنوان فرماندار این شهرستان منصوب شد.

  پاسخ