چهارشنبه ۲۵ مهر, ۱۳۹۷

مقالات مرتبط

بخش خصوصی و تولیدی آذربایجانشرقی به نقطه بحران رسیده است ۲۴ مهر, ۱۳۹۷ حذف اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومانی از حوزه فرهنگ در سال ۹۷ ۲۴ مهر, ۱۳۹۷ رییس سازمان امور مالیاتی و گمرک کشور به تبریز سفر می کند ۲۴ مهر, ۱۳۹۷ رانت تار و پود اقتصاد این مملکت را نابود کرده است ۲۴ مهر, ۱۳۹۷ بیمه کشاورزان و مشکلات سند زمین‌های کشاورزی، بعنوان دو اولویت اصلی پیگیری می شود ۲۴ مهر, ۱۳۹۷ ویسه گزینه مناسبی برای وزارت صنعت نیست/ در مورد آقای ویسه حواشی وجود دارد که من ترجیح می‌دهم درباره آن صحبت نکنم ۲۴ مهر, ۱۳۹۷ حمایت از تولیدکنندگان داخلی دارو نباید به قیمت جان بیماران تمام شود ۲۴ مهر, ۱۳۹۷ رئیس جمهور به مطالبه مردم آذربایجان برای معرفی وزیر ترک زبان توجه کند ۲۴ مهر, ۱۳۹۷
نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. 1

  بيطرف

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از مرند، مجید خدابخش عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان مرند با اشاره به اینکه جابجایی مدیران امری طبیعی است اظهار داشت: فرصت خدمت به این مردم را باید غنیمت شمرد و این مسئولیت نعمتی است که یقیناً باید برای آن پاسخگو بود.

  وی افزود: هنوز کاروان شهدا ادامه دارد و آذربایجان باز هم شهید دیگری تقدیم اسلام کرد که وجود هزاران شهید و جانباز و ایثارگر مسئولیت ما را سخت می‌کند.

  استاندار آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: شهرستان مرند یکی از شهرستان‌های ویژه استان و مهم به دلیل مسیر جغرافیایی است که فرماندار شهرستان مرند می‌تواند با ایجاد زمینه‌های تعامل بین جناح‌های مختلف سیاسی و دعوت از نخبگان این شهرستان ، مسیر ترقی شهرستان مرند به دلیل قرارگیری در مسیر ترازیت کالا را فراهم سازد.

  خدا بخش در ادامه ابراز کرد: تمامی مسئولین ادارت و به خصوص فرمانداران هر شهرستان باید در سال جاری تمام توان خود در جهت حل مشکلات اقتصادی کارخانجات به کار گیرند تا شاهد اشتغال حداکثری جوانان در سطح استان باشیم.

  محمد حسن نژاد نیز در این جلسه با توصیف ویژگی‌های داود گرشاسبی به عنوان فرماندار جدید مرند اظهار داشت: کار کردن در مرند انرژی زیادی می‌خواهد و با جاهای دیگر فرق می‌کند.

  وی با انتقاد از برخی حاشیه سازان در این شهرستان تصریح کرد: مسئول اعلام می‌کنند که در بحث انتقال آب ارس به دشت‌های مرند کلی کار شده و در چند سال اخیر چندین برابر گذشته اعتبار آمده است اما عده‌ای معلوم الحال مدام در جامعه شایعه درست می‌کنند که کاری انجام نشده است که این افراد جو بدی درست کرده و آرامش روحی روانی مردم را دچار تشویش می‌کنند.

  نماینده مردم مرند وجلفا در مجلس در ادامه ابراز کرد: پروژه‌هایی در سطح شهر هستند که با عدم اتمام و رفع مشکل آن‌ها، هر روز کلی هزینه به بیت المال تحمیل می‌شود که شورای شهر و شهرداری باید خیلی جدی نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند.

  حجت الاسلام هادوی نیز در این جلسه اظهار داشت: هدف از حکومت‌ها این است که بشر را به اهداف متعالی برساند و پیامبران الهی آمده‌اند تا خدا را بندگی کرده و سایر بندگان را به سوی خدا سوق بدهند.

  امام جمعه بخش یامچی شهرستان مرند با تاکید بر ضرور اتحاد و نقش همدلی در پیشبرد امور افزود: سفارش می‌کنیم مسئولین از افراد توانمند و دلسوز در بخش‌های مختلف استفاده شود.

  داود گرشاسبی نیز در این جلسه اظهار داشت: اهل تضاد و مجادله نیستم و از امروز تضاد و مجادله در مرند تعطیل است.

  وی با تاکید بر ضرورت همدلی و هم افزایی در رسیدن به موفقیت یادآور شد: بی شک دریک بستر امن و آرامش روانی می‌توان توسعه را شکل داد و برای بنده تفکر چپ و راست مهم نیست بلکه از هرکسی که خیری به مردم برساند حمایت کرده و در خدمت آرمان‌های شهدا خواهیم بود.

  فرماندار جدید مرند در پایان گفت:از تمام پتانسیل‌های شهرستان برای پیشرفت منطقه استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم هرچه بیشتر در خدمت مردم عزیز باشیم.

  گفتنی است در این جلسه از ۲۰ ماه خدمت علیار راستگو در مرند تقدیر و داود گرشاسبی به عنوان فرماندار این شهرستان منصوب شد.

  پاسخ