چهارشنبه ۳۰ آبان, ۱۳۹۷

نگاهی به کارنامه هری اروین، مهاجم جدید تراکتورسازی + کلیپ بازی و گل ها

    بازدید : 3,661
تبریزمن، سرویس ورزشی؛ اخبار مرتبط با پیوستن لی هری اروین،…

چهارشنبه, ۲۴ مرداد, ۱۳۹۷ :: ۱۱:۳۳

کد خبر : 62474

تبریزمن، سرویس ورزشی؛ اخبار مرتبط با پیوستن لی هری اروین، از حدود یک هفته قبل در رسانه های بریتانیایی منتشر شده بود که این انتقال، روز گذشته به طور رسمی از سوی باشگاه تراکتورسازی تایید شد.

این انتقال با توجه به سن و سال بازیکن و مدت ۴ ساله قرارداد، در نوع خود در ایران بی سابقه است، چرا که اکثر تیم های ایرانی، قرارداد های خود با بازیکنان خارجی را یک ساله منعقد می کنند، اما مدیریت جدید باشگاه تراکتورسازی، سعی کرده است تا در تمام قرارداد های خود با بازیکنان جدید، حرفه ای و با در نظر گرفتن آینده عمل کند.

با این حال سرخپوشان هنوز برای رسیدن به آمادگی و هماهنگی نیاز به زمان دارند و نتایج اخیر تیم در سه هفته ابتدایی لیگ برتر نیز این موضوع را نشان می دهد.

باید منتظر ماند و دید که لی اروین ۲۴ ساله در اولین فصل حضور خود در تراکتورسازی، چه عملکردی از خود به نمایش خواهد گذاشت، بازیکن جوانی که سابقه بازی در تیم های ملی زیر ۱۷، ۱۸ و ۱۹ ساله های اسکاتلند را در کارنامه دارد و یک گل ملی در این بازی به ثمر رسانده است.

آمار گلزنی اروین همانند دیگر مهاجم نوک تراکتور، استوکس، چندان چشمگیر نیست و او در فصل گذشته در ۳۴ بازی ۵ گل و در فصل قبل تر از آن در ۳۴ بازی ۸ گل به ثمر رسانده است. با این حال سن و سال کم او و سطح پایین تر لیگ فوتبال ایران، این نوید را می دهد که اروین، آمار بسیار بهتری نسبت به قبل، از خود به جای بگذارد.

مهاجم ۱۸۸ سانتی متری تراکتورسازی، به زودی در تمرینات باشگاه جدید خود حاضر خواهد شد. در این میان باید منتظر ماند و دید که مدیران تراکتورسازی در پی خرید مدافع و رفع ضعف موجود در خط دفاعی در مدت باقی مانده خواهند بود یا خیر…

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تبریزمن میباشد.