چهارشنبه ۰۲ خرداد, ۱۳۹۸

مقالات مرتبط

لیکنز: پنالتی پارس جنوبی صحیح نبود / تعویض حاج‌صفی به دلیل مشکل گوارشی وی بود ۲۶ اردیبهشت, ۱۳۹۸ لیکنز: فردا برای کسب ۳ امتیاز بازی میکنیم ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۸ زنوزی: چهارشنبه میهمان‌نوازی را به دنیا نشان می‌دهیم ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۸ آقای تاج برو تا خیال فوتبال راحت شود/ وزیر فقط روبان پاره می‌کند! ۰۱ اردیبهشت, ۱۳۹۸ زنوزی: فصل آینده تراکتورسازی را برای قهرمانی در آسیا می‌بندیم ۲۷ فروردین, ۱۳۹۸ عدم پذیرش استعفای بهتاج از مدیرکلی ورزش و‌ جوانان آذربایجان شرقی ۲۸ اسفند, ۱۳۹۷ نصیرزاده: یقه وزیر را بگیرید ۲۱ اسفند, ۱۳۹۷ مبادی سرویس دهی شرکت واحد به پرشور ها برای بازی با سپاهان اعلام شد ۰۸ اسفند, ۱۳۹۷
نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. 1

  تیراختورچی

  اینها به هیچ وجه اصل نیت کثیف شما رو از ذهن ما تیراختوری ها پاک نخواهد کرد شما دنبال ایجاد حاشیه بزرگ برای تیراختور بودین ولی بدجوری از آتا زنوزی و عاشقان تیراختور سیلی خوردین! تا مپشا باشین و دیگه از این غلط های اضافی نکنید. ضمنا خیلی با احترام نوشتم.
  یاشاسین تیراختور-یاشاسین زنوزی-یاشاسنی بهتاج تورک اوغلی

  پاسخ
 2. 2

  تیراختورچی

  شما اگر دلسوز تیراختور هستین چرا با خود باشگاه و مدیریت خصوصی مکاتبه نکردین؟ ها؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 3. 3

  تیراختورچی

  “تبریز من” جان، باشگاه های رقیب غلط می کردند در نیم فصل دوم در سطح ملی چنین سوالی را مطرح کنند!!! تا این جا که ندیده بودیم یکی از رسانه های رقیب با بی خبری از این که بهتاج از مدیرعاملی استعفا داده یا نه بیاید برای تیم بزرگ تیراختور حاشیه درست کند! یعنی ببینید شما تا کجا فرا رفتین و مرزهای وقاحت رو جابجا کردین! باید هم الان پشیمان باشید چون کلکتان نگرفت!
  دررود بر آقای بهتاج آذربایجان اوغلی.

  پاسخ
 4. 4

  محمد

  سایت عزیز،کدام مشکلات؟چراعنوان خبررواینطوری نوشتید؟بهتره دنبال حاشیه سازی نباشیم

  پاسخ
 5. 5

  بهزاد

  یاشا تورک میلتی یاشا آذربایجان .
  چوخ یاخچی اولار کی هامی مدیادا چالیشانلار تراکتوردان حمایت الیلر .
  دوشمن ایستیر تفرقه سالا .
  تبریز من ده انشاالله بو یولدا اولاجاق

  پاسخ