چهارشنبه ۰۲ بهمن, ۱۳۹۸

مقالات مرتبط

شهرت، «پارسا» را از آموزش غافل نکرده است ۲۱ آذر, ۱۳۹۸ از روی علاقه تبریز را برای تحصیل انتخاب کردم/ استاد شجریان الگوی حرفه ای ام هست ۰۳ آبان, ۱۳۹۸ آقای علیخانی! همان «ماه عسل» را بساز ۳۰ بهمن, ۱۳۹۷ من، مجری و تهیه کننده تلویزیون و سینما هستم/ اگر منظور از (ا-ع) منم، باید بگویم اشتباه گرفتید ۲۸ تیر, ۱۳۹۷ احضار عوامل برنامه “ماه عسل” در رابطه با یاسی اشکی ۰۷ تیر, ۱۳۹۷ واکنش علیخانی به طرح دوباره موضوع تلگرام در برنامه اش چه بود؟ ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷ توبیخ “احسان علی‌خانی” به دلیل اظهار نظر درباره تلگرام ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷ حادثه ناگوار برای خواننده تیتراژ ماه عسل ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۷
نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. 1

  اشکان

  اول شدن خانم عبادی به دور از انصاف و عدالت بود چرا که بیشتر آرای ایشون به خاطر تدارک اقای علیخانی و هندی بازی بود که انتهای برنامشون انجام شد که هیچ ربطی به استعداد نقاشی نداشت و فقط بازی با عواطف و احساسات مردم بود اگه ۲۰میلیون رای هم میاورد تعجب نمیکردم چون به شکل حرفه ای فینال توسط علیخانی و همکاراش به نفع خانم عبادی مهندسی شده بود.

  پاسخ
  1. 1.1

   ابوالفضل

   الان که بیشتر فکر میکنم میبینم درسته.اشتباه کردم به خاطر احساساتم تک رای به خانم عبادی دادم.تازه کل خانواده رو هم تشویق کردم به عبادی رای دادن!پارسا جان زارع جان ایشالله به دل نگیرن از این رای غیر منطقی و احساسی امسال من چون حقشون واقعا ضایع شد.

   پاسخ
 2. 2

  اشکان

  من محقق در حوزه علوم اجتماعی و جامعه شناسی هستم.هر کس که به ذره ای آشنا به محرکهای افکار عمومی ایران عزیزمان باشد به راحتی درخواد یافت که فینال عصر جدید به نفع خانم عبادی مهندسی شد.

  پاسخ