ایوان بِلَس (Evan Blass) که ید طولایی در انتشار اخبار گوشی‌های مختلف هوشمند دارد، شایعه حضور HTC Desire 10 را در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرده است.

به گزارش تبریزمن، اچ‌تی‌سی قصد ندارد دست از صنعت موبایل بکشد و ظاهرا می‌خواهد آنقدر گوشی همراه هوشمند تولید کند تا چه بسا گره بخت بازار موبایلش باز شود. اخیرا شایع شده که Desire 10 به عنوان پرچمدار میان‌رده‌های اچ‌تی‌سی در راهست.

Desire 10 پرچم‌دار میان‌رده‌های اچ‌تی‌سی در راهست

اگر پیگیر اخبار صنعت موبایل هستید حتما به خوبی می‌دانید که واحد موبایل اچ‌تی‌سی روزگار خوبی را سپری نمی‌‌کند؛ این شرکت به فروش HTC 10 دل بسته بود که این گوشی نیز ظاهرا نخواهد توانست خون تازه‌ای در کار و کاسبی آشفته واحد موبایل اچ‌تی‌سی جاری کند. به این ترتیب چاره‌ای برای ا‌چ‌تی‌سی به غیر از عرضه گوشی‌‌های هوشمند متنوع‌تر در رده‌های مختلف باقی نمی‌ماند. اینجاست که شایعات تولید HTC Desire 10 منطقی به نظر می‌رسد.

بد نیست بدانید این شایعه از منبع معتبری نیز منتشر شده است، ایوان بِلَس (Evan Blass) که ید طولایی در انتشار اخبار گوشی‌های مختلف هوشمند دارد، شایعه حضور HTC Desire 10 را در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرده است. شوربختانه باید گفت در حال حاضر خبر دیگری از مشخصات فنی این گوشی جدید اچ‌تی‌سی به میان نیامده است؛ اما انتظار می‌رودDesire 10 به لحاظ سخت‌افزاری از گوشی‌های حاضر خانواده Desires، اچ‌تی‌سی یک سر و گردن بالاتر باشد و نقش پرچمدار خانواده Desires را بازی کند.

ایوان بلس برای این باور است که HTC Desire 10 تا اواخر پاییز امسال روانه بازار می‌شود. اگر طرفدار گوشی‌های هوشمند اچ‌تی‌سی باشید حتما به یاد دارید که اچ‌تی‌سی، گوشیDesire 820 خود را در مراسم IFA آلمان رونمایی کرد و با این حساب می‌توان انتظار داشت که در IFA 2016 نیز شاهد رونمایی HTC Desire 10 باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :