به گزارش تبریزمن، در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال، دو تیم گسترش فولاد و راه‌آهن از ساعت ۱۷ به مصاف هم رفتند که این دیدار پرگل در پایان با نتیجه سه بر دو به نفع گسترش فولاد به پایان رسید.

گل های این دیدار را  سیدمهدی سیدصالحی در دقیقه ۹ و محمد ابراهیمی در دقیقه ۶۸ و ۹۰+۱ برای گسترش فولاد و سید علی حسینی در دقیقه ۴۷ و مهران موسوی در دقیقه ۷۶ برای راه آهن به ثمر رساندند.

گسترش فولاد در این مسابقه با ترکیبگئورگی گئورگیف، مرتضی اسدی، سید محسن حسینی، امید نظامی پور، مصطفی اکرامی، مگنو باتیستا، لئوناردو پیمنتا(دقیقه ۸۳- سامان نریمان جهان)، محمد امین درویشی (۵۹ – امیرحسین کریمی)، داریوش شجاعیان، سید مهدی سیدصالحی (۷۷ – شهرام گودرزی) و محمد ابراهیمی به میدان رفته بود.

محسن فروزان، میلاد  ابطحی (۷۰ – سپاستین)، مهران موسوی، ابراهیم کریمی، بهادر عبدی ( ۷۸ – میلاد تاجی)، علی فاطمی، فرشاد فرجی، مهرداد محمدی، حامد زمانی، محمدرضا سلیمانی (۳۷ – مجید حسینی) و مهدی حنفی، ۱۱ بازیکن راه‌آهن در این مسابقه بودند.

سیدرضا مهدوی به همراه مجید ویشگاهی، حسن انتظاری و کمیل غلامی، این بازی را قضاوت می‌کرد که مگنو باتیستا از گسترش فولاد را با کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج کرد و مهرداد محمدی بازیکن راه آهن را با کارت زرد جریمه کرد.

با نتایجی که در بازی های امروز رخ داد، استقلال اخوزستان با پیروزی در دربی اهواز ۴۶ امتیازی شد و به طور موقت به صدر جدول رفت. سیاه جامگان با ۲۱ امتیاز، راه آهن با ۱۸ امتیاز و استقلال اهواز با ۱۲ امتیاز به ترتیب در رده‌های چهاردهم، پانزدهم و شانزدهم باقی ماندند. گسترش فولاد هم ۳۷ امتیازی شد و جای سایپا را در رده هفتم گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :