طی حکمی از طرف شهردار تبریز، مرکز سلامت شهرداری تبریز، به اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری ارتقا یافت و دکتر علیرضا رحیمی به عنوان مدیرکل این اداره معرفی گردید.

به گزارش تبریزمن به نقل از روابط عمومی مرکز سلامت شهرداری تبریز، صادق نجفی، شهردار کلانشهر تبریز طی حکمی علیرضا رحیمی، رئیس مرکز سلامت شهرداری را به عنوان مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز منصوب کرده و نیز ساختار سلامت شهرداری را به مدت یکسال به اداره کل ارتقاء داد.

DSC_0207

در این حکم آمده است: ” بموجب این ابلاغ ضمن ارتقاء جایگاه مدیریت سلامت و امور اجتماعی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز به اداره کل به مدت یکسال، جنابعالی را به عنوان مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز منصوب می نمایم.

مسئولیت سیاستگذاری و مدیریت خانه های سلامت، درمانگاه های شهرداری، طب کارکنان خدوم شهرداری و امور سلامت شهروندی بر عهده این اداره کل می باشد.

امیدوارم با همکاری مناسب با تمامی معاونت ها، سازمان ها و مناطق شهرداری و همچنین ارتباطات بین بخشی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید. “

مرکز سلامت شهرداری از سال گذشته با انتقال درمانگاه امام رضا شهرداری به ساختمان جدید تاسی شده بود که طی روزهای اخیر با حکم شهردار تبریز به اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تغییر یافت و دکتر رحیمی که رئیس مرکز سلامت تبریز بود به مدیر کل سلامت ارتقا یافت.

گفتنیست دکتر علیرضا رحیمی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بوده و عضو هیات مدیره نظام پزشکی تبریز، هیات مدیره بیمارستان بین المللی تبریز، مشاور شهردار در امور سلامت و همچنین رئیس هیات ورزش های رزمی استان آذربایجانشرقی می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :