فیروزیان مدیرعامل اتوبوسرانی کلانشهرتبریز با اعلام این خبر افزود: بمنظور آمادگی ناوگان اتوبوسرانی برای آغاز سال تحصیلی جدید با رویکرد اقتصاد مقاومتی اورهال و بازسازی اتوبوسها آغاز شد. به گزارش تبریزمن، وی با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۳۰دستگاه اتوبوس جهت بازسازی و رسیدگی به نقص فنی در حال بازدید ورفع نواقص فنی است .افزود : با توجه به برنامه ریزی انجام شده در خصوص تعمیرات پیشگیرانه و جلوگیری از نقص فنی های احتمالی ، هماهنگی های لازم با کارشناسان حوزه فنی ،برای رفع و تعمیرات اساسی نقص فنی اتوبوسها صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اظهارداشت در فصل تابستان به دلیل آنکه حجم سفرها کاسته می شود، و فصل تابستان که بهترین فصل برای تعمیرات و اورهال اتوبوس ها می باشد. تمهیدات لازم اندیشیده شده است تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدیددر صورت وجود مشکلات دراتوبوسها ،آنها را برطرف نماییم .

فیروزیان هدف از تعمیرات اساسی ناوگان حمل ونقل عمومی را سامان دهی و بررسی وضعیت اتوبوسها در مدت خدمات دهی وکارکرد سالانه دانست وافزود: برای ارائه خدمات بهینه به شهروندان ،در سالجاری بیش از ۱۵ دستگاه اتوبوس فرسوده از شبکه خدمات رسانی خارج و بجای آن اتوبوسهای نوسازی شده وارد شبکه خدمت گردیده اند
وی خاطر نشان کرد :در مدت زمان اورهال ناوگان ، کلیه اتوبوسها از هر لحاظ بازدید و سرویسهای لازم بر روی آنها انجام می گردد که شامل تست ، بازدید و یا تعویض کلیه روانکارها و فیلتراسیون ، انجام تست های نرم افزاری و بازدید سایر قسمت ها مانند قسمت های برق الکترونیک ، پنوماتیک ، گیربکس ، موتور وبدنه می باشد.

گفتنی است اورهال ناوگان حمل ونقل عمومی تا ۲۰شهریورماه سال جاری در بخش خصوصی تحت نظارت و ناوگان ملکی ادامه خواهد یافت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :