به گزارش تبریزمن، تراکتورسازان آخرین تمرین این هفته خود را عصر امروز در زمین چمن اختصاصی باشگاه با حضور بازیکنان و کادر فنی برگزار شد که گزارش تمرین را در زیر میخوانیم.

سروش رفیعی بازیکن سابق تیم فولاد خوزستان اولین تمرین خود را در کنار سرخ پوشان آذربایجان انجام داد.

حدود دویست نفر از هواداران در ورزشگاه اختصاصی تراکتوری ها حضور داشتند تا تمرین بازیکنان را از نزدیک نظاره گر باشند.

همزمان با حضور تونی در زمین چمن، هواداران شروع به تشویق اندو تیموریان کردند و از مربی تیم خواستند تا کاپیتان تیم ملی را به تبریز بیاورد.

استقبال کمرنگ اصحاب رسانه از تمرین عصر امروز تراکتوری ها از نکات جالب توجهی بود که بعد از حواشی اولین تمرین سرخ ها امروز نشان از ناراحتی خبرنگاران تبریزی از باشگاه داشت.

هواداران حاضر در تمرین با حضور در کنار سرپرست تیم به شدت پیگیر وضعیت حضور بازیکنان جدید و تمدید قرارداد بازیکنان سابق تیم بودند.

برخی از هواداران با انتقاد از روند جذب بازیکن در تیم تراکتورسازی دقایقی را به صحبت با مدیر رسانه ای تیم پرداختند و گاهی این صحبت تا درگیری لفظی برخی هواداران با مدیران باشگاه هم پیش رفت.

سعید عباسی، مدیرعامل تراکتوری ها یکی زا غایبان تمرین امروز این تیم بود.

بازیکنان تراکتورسازی در تمرین امروز با لباس های یکدست قرمز در زمین حاضر شدند و کاورهای سفید نیز در دقایقی از تمرینات استفاده شد.

برای اولین بار امروز در تمرین سرخ پوشان سه دروازبان حضور داستند که بنظر میرسد علاوه بر اخباری جوان و تازه وارد، دو دروازبان بعدی از امیدهای تراکتور بودند.

تمرین امروز عصر تراکتوری ها راس ساعت ۱۸:۳۰ شروع شد و تا ساعت ۱۹:۴۵ ادامه داشت که در دقایق ابتدایی تمرین برخی بازیکنان به تمرین انفرادی پرداختند ولی با حضور تونی در زمین همه دور مربی تیم جمع شدند تا به صحبت های اولیویرا گوش دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :