دوشنبه ۲۹ بهمن, ۱۳۹۷

مقالات مرتبط

ناکامی مطلق نمایندگان آذربایجان در این دوره لیگ والیبال ۲۸ بهمن, ۱۳۹۷ مدیرعاملی بهتاج می تواند در آینده باعث محرومیت تراکتورسازی شود ۲۸ بهمن, ۱۳۹۷ به بهتاج در خصوص مدیرعاملی تراکتورسازی اخطار داده بودم ۲۸ بهمن, ۱۳۹۷ تفرقه افکنی و حاشیه سازی آقای منفعت طلب برای تراکتورسازی! ۲۷ بهمن, ۱۳۹۷ نصیرزاده: شکایت از شجاعیان چه ربطی به تراکتور دارد؟ ۲۷ بهمن, ۱۳۹۷ شفر: داور از من عذرخواهی کرد/ رفعتی: چنین چیزی اصلا درست نیست! ۲۷ بهمن, ۱۳۹۷ مدیرعاملی بهتاج در تراکتورسازی غیرقانونی است؟ ۲۷ بهمن, ۱۳۹۷ استقلال را به خوبی آنالیز کرده‌ایم/نیاز شدیدی به حضور هوادارانمان داریم ۲۵ بهمن, ۱۳۹۷
نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. 1

  کهکشانیها

  ایول کی روش یه مربی نه فقط فوتبال بلکه اخلاق است آنهایی که با کی روش مخالفن همان وطن فروشان وکاسه لیسان پرسپولیسن

  پاسخ
 2. 2

  سیامک صنوبری

  فدراسیون متعلق به برانکو است رسانه ها هم در خدمت ایشان مگر میشود کسی به ریس خود ایراد بگیرد

  پاسخ
 3. 3

  علی

  ننویسید پرسپولیس، بنویسید “پرسپولیس تهران”، یا “تیم تهرانی” یا “سرخچوشان تهران”.
  اینجوری که شما نوشتی خودتون دارید این تیم باشگاهی تهران رو با عدم استفاده از پسوند شهرش در حد تیم ملی بالا میارید و بهش وجاهت میدید.
  دقت کنید که سایتهای مرکز گرا و دشمن تیراختور همه و همه برای تیم تراختور و تماشاگرانش که تیم کل آذربایجان و ترکهاست همیشه از پسوند “تبریز” و “تبریزی” استفاده میکنن تا تیم ما رو محدود به یک شهر کنن بعد هر جوری که بخوان حق تیم محدود شده به یک شهر رو بخورن. لطفا این نکات اساسی رو مد نظر داشته باشید.

  پاسخ